KONST / Ramar / Ram 12398308
nr 1239 8308
Ram
1800-tal, Förgylld, ramens innermått: 42x29
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:58:10
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Tilgman Keramik